İrtibat Bilgilerimiz

Rezervasyon:0-332 248 92 50

Fax:0-332 248 92 55

Adres:Sakarya Mahallesi

Yeni İstanbul Yolu Üzeri

(Tramvay Bakım İstasyonu Yanı)

Selçuklu/KONYA

Not:Rezervasyon yaptırmak istiyorsanız bizi rezervasyon telefon numaramızdan arayabilir yada rezervasyon formumuzu doldurup bizlere ulaşabilirsiniz.

Ad Soyad:
Telefon:
E-Mail:
Mesajiniz:
 

 

 

Rezervasyon/İletişim

"Ailenizle arkadaşlarınızla veya tek başınıza güzel bir gün geçirmek istiyorsanız Said Paşazade Restoran'ı tercih etmeniz gerekir.Tecrübeli personeli usta aşçıları ile damak zevkinize hitap ederek sizlere unutulmaz bir gün geçirtecektir.

Konya'nın seçkin Restoranlarından olan Said Paşazade Restoran geniş yemek menüleri ve uygun fiyatları ile sizleri bekliyor.

Damak tadınıza uygun güzel bir yemek yemek istiyorsanız sizleri mekanımıza davet ediyoruz.

Paşazade Restoran sizlere güzel bir günün kapılarını aralıyor ve siz müşterileri için ellerinden gelen bütün imkanları ortaya koyuyor.

Kentin kargaşasından uzak nezih bir ortamda güzel ve unutulmaz geçirmek istiyorsunuz O zaman doğru yerdesiniz.Mekanımız her türlü yemek organizasyonlarına öncülük ederek müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı hedef edinmiş olup güleryüzlü personeli ile yemeğinizi yerken içeceğinizi yudumlarken sizlerin memnuniyeti için ellerinden gelen en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Sizde ailenizle arkadaşlarınızla yada tek başınıza eşsiz bir gün geçirmek istiyorsanız bize ulaşın ve yerinizi ayırtın...


Menü
Prensiplerimiz
Bizi Takip Edin
İletişim
img
img
img
img

"MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ"

"TİTİZLİK"

"KALİTE"

"PROFESYONELLİK"

"SEVGİ VE SAYGI"

img
RSSTwitterimg
Facebook

Rezervasyon:0-332 248 92 50

Fax:0-332 248 92 55

Adres:Sakarya Mahallesi Yeni İstanbul Yolu Üzeri (Tramvay Bakım İstasyonu Yanı)Selçuklu/KONYA

©2012 | Tüm Hakları Saklıdır...